نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه 1400

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه 1400 با حضور 53 شرکت کننده

تهران

سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

توضیحات

نمایشگاه بین المللی  بورس، بانک و بیمه  1400

سیزدهمبن دوره

در تاریخ 18 تا 21 خرداد  1400  برگزار می شود.

 سالن های تحت پوشش : 8 - 9 

زمان بازدید:    10 الی 18

۴ روز نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی بانک، بیمه و بورس بزرگترین رویداد ایران در این زمینه ها می باشد که هر سال در محل دائمی با حضور جمعیت بسیار زیادی از شرکت های داخلی و خارجی در این زمینه برپا میگردد.

این رویداد فرصت بسیار مغتنمی است که شرکت‌های فعال در این حوزه بتوانند خدمات و تجارب و دستاوردهای خودشان را در معرض بازدید بقیه شرکت کنندگان و متخصصان در این عرصه قرار دهند و در مسیر کنش عرضه و تقاضا در بازار و فعل و انفعالات بازار بتوانند رشد خوبی را در این عرصه به وجود می‌آورند و فناوری‌های آینده خودشان را معرفی کنند.

حدود یک دهه از برگزاری این رویداد می‌گذرد و میتوان گفت معتبرترین رویداد مالی در سطح جهان و منطقه غرب آسیا میباشد که کارشناسان و متخصصان و فعالان بزرگ عرصه بازار مالی در این رویداد شرکت می کنند. هدف از برگزاری سیزدهمین دوره این است که از نمایشگاه های قبلی باشکوه تر برگزار کنیم و ارتباط بین مردم و بازارهای سرمایه و خدمات آنها و منافعی که می‌تواند برای مردم داشته باشد همچنین توانمندی این شرکت ها و مراکز مرتبط  حوزه را برای ارائه خدمات به مردم بیشتر بشناسانیم. کارگاه های آموزشی بسیار مناسبی در این رویداد باعث شده که تعامل بین مردم و فعالان این حوزه بیشتر بشود و همچنین در زمینه های بین المللی و جذب سرمایه داران خارجی و انجام مذاکرات باعث می‌شود که استارتاپ های این حوزه بیش از پیش بتوانند توانمندی‌های خودشان را به متخصصان داخلی و همچنین سرمایه گذاران خارجی به منصه ظهور و نمایش بگذارند.